zámek Nebílovy

Zahajovací koncert festivalu
IVAN ŽENATÝ
ORCHESTR KONZERVATOŘE PLZEŇ

Více

Příchovice, zámek

FRANÇOIS PINEAU-BENOIS (F)
MONIKA KNOBLOCHOVÁ
DAGMAR ŠAŠKOVÁ

Více

Plzeň - stará synagoga (Smetanovy sady)

Le baroque
BOULEVARD BAROQUE (D)
SHALEV AD EL (Israel)

Více

Prusiny u Nebílov, kostel sv. Jakuba

Marco Rosano: Stabat Mater
DUO KCHUN /
MARTIN PROKEŠ, MAREK ŠULC

Více

Nezdice, kostel sv. Prokopa

Elisabeth Jacquet de la Guerre:
Duše v hudbě barokní
ENSEMBLE FIORELLO
MONIKA KNOBLOCHOVÁ

Více

Plzeň - Litice, kostel sv. Petra a Pavla

Haydnovy varhanní koncerty
MICHAELA KÁČERKOVÁ
BAROCCO SEMPRE GIOVANE

Více

Chotěšov, klášter - kapitulní síň

Urbs desolata cor inflammatum
ROSA MYSTICA

Více

Dolní Lukavice, kostel sv. Petra a Pavla

připravujeme

Více

Štěnovice, kostel sv. Prokopa

Ex libris ad cordis
LA MORRA /
CORINA MARTI (CH), MICHAL GONDKO (P)

Více

Křimice, lobkowiczký zámek

Mit dem Paukenschlag
JAN OSTRÝ a přátelé

Více

Blovice, kostel sv. Jana Evangelisty

připravujeme

Více

Přeštice, kostel Nanebevzetí P. Marie

Závěrečný koncert festivalu
KARLOVARSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Více

« »

Termíny a lokace festivalových koncertů jsou zatím předběžné a v jednání s interprety. Děkujeme za pochopení.

Program

Pátek

18.00 zámek Nebílovy

Zahajovací koncert festivalu
IVAN ŽENATÝ
ORCHESTR KONZERVATOŘE PLZEŇ

Více

Sobota

18.00 Příchovice, zámek

FRANÇOIS PINEAU-BENOIS (F)
MONIKA KNOBLOCHOVÁ
DAGMAR ŠAŠKOVÁ

Více

Neděle

18.00 Plzeň - stará synagoga (Smetanovy sady)

Le baroque
BOULEVARD BAROQUE (D)
SHALEV AD EL (Israel)

Více

Středa

18.00 Prusiny u Nebílov, kostel sv. Jakuba

Marco Rosano: Stabat Mater
DUO KCHUN /
MARTIN PROKEŠ, MAREK ŠULC

Více

Pátek

18.00 Nezdice, kostel sv. Prokopa

Elisabeth Jacquet de la Guerre:
Duše v hudbě barokní
ENSEMBLE FIORELLO
MONIKA KNOBLOCHOVÁ

Více

Sobota

18.00 Plzeň - Litice, kostel sv. Petra a Pavla

Haydnovy varhanní koncerty
MICHAELA KÁČERKOVÁ
BAROCCO SEMPRE GIOVANE

Více

Neděle

18.00 Chotěšov, klášter - kapitulní síň

Urbs desolata cor inflammatum
ROSA MYSTICA

Více

Pátek

18.00 Dolní Lukavice, kostel sv. Petra a Pavla

připravujeme

Více

Sobota

18.00 Štěnovice, kostel sv. Prokopa

Ex libris ad cordis
LA MORRA /
CORINA MARTI (CH), MICHAL GONDKO (P)

Více

Neděle

18.00 Křimice, lobkowiczký zámek

Mit dem Paukenschlag
JAN OSTRÝ a přátelé

Více

Čtvrtek

18.00 Blovice, kostel sv. Jana Evangelisty

připravujeme

Více

Pátek

18.00 Přeštice, kostel Nanebevzetí P. Marie

Závěrečný koncert festivalu
KARLOVARSKÝ SYMFONICKÝ ORCHESTR

Více


Generální partner festivalu

Hlavní partneři festivalu

Hlavní mediální partner

Další partneři

Ostatní partneři